Mgr. et Mgr. Eva Rybková, PhD., MBA, ACC

Jen šťastný učitel tvoří šťastnou generaci žáků.

Jsem celostní koučka se specializací na leadership, chcete-li schopnost vést – protože VŠE V NAŠEM ŽIVOTĚ JE O VEDENÍ – sebe sama i ostatních.

Věnuji se osobnostnímu rozvoji. Provádím své klientky a klienty náročnými životními situacemi k nejlepší verzi sebe sama. Přirozený leadership pomáhám ovládnout lidem, kteří udávají směr, i těm, kteří drží krok.

S životním nasměrováním i upevňováním vlastní sebehodnoty pomáhám budoucím leaderům – dospívajícím dětem. Pro ně, jejich rodiče a jejich učitele jsem vytvořila svůj srdcový projekt „Jak přežít/si užít pubertu svých dětí“.

Praxe a vzdělání

Na vysoké škole jsem vystudovala mj. komunikaci a celkem získala pět akademických a několik profesních titulů. V ČR jsem absolvovala dva koučinkové výcviky akreditované MŠMT ČR, další dva jsem absolvovala v zahraničí, kde jsem zároveň získala intenzivní výcvik Pozitivní Inteligence od Shirzada Chamina. Jsem členkou International Coaching Federation a držitelkou jejího celosvětově platného pověření ACC.

Kdo jsem

 Jsem matka i dcera, partnerka i žena. Mám doma svého inspirativního puberťáka a předpuberťáka. Své seberozvojové programy a kurzy, které tvořím, stavím na třech pilířích:

1) vlastní zkušenost a zkušenost mých klientů

2) akademické zdroje z vlastních studií pěti vysokých škol

3) výstupy z ověřených zejména neurovědeckých výzkumů.

Kontakty

Mobil: +420 777 720 887

E-mail:  eva@evarybkova.cz