Mgr. Lenka Vornhagen

Rozvíjím a podporuji 
jednotlivce
týmy k objevení a využití maximálního potenciálu.

Ve školství jsem parťákem vedoucím pracovníkům v oblasti leadershipu, komunikace, worklifebalance. Učitele a akademiky provázím na osobní nebo profesní cestě změny, v komunikačních a vztahových tématech, v práci s emocemi a náročnými situacemi. V případě potřeby s klienty pracuji na odstranění emocionálního stresu a harmonizaci mozkových hemisfér.

Miluji práci s lidmi. Baví mě rozdílné příběhy, rozličné cesty, i to, že každé setkání přináší spoustu nových objevů. Zajímají mě možnosti lidského potenciálu, jeho rozvoj a využití. Sama na sobě pracuji již mnoho let skrze domácí i zahraniční semináře, kurzy a odbornou literaturu. Ráda se setkávám s inspirativními lidmi. Jsem mámou třech úžasných dětí, které neustále rozšiřují mé dospělácky omezené obzory. Objevování nového a zkoumání možností je mojí vášní a moje poslání.

Těší mě, že prostřednictvím koučování a mentoringu můžu s klienty objevovat právě jejich vášně & talenty, aby dokázali naplno využít svůj potenciál a žít spokojený a naplněný život.

Zkušenosti & praxe

Přes 20 let pracuji s lidským potenciálem. Mám zkušenosti z firemního vzdělávání a kariérního rozvoje zaměstnanců. Při provázení klientů čerpám z manažerských pozic v oblasti lidských zdrojů i týmové práce v managementu.

Od roku 2015 se zaměřuji na rozvoj týmů i jednotlivců na volné noze. Jsem certifikovanou koučkou a mentorkou, členkou Mezinárodní koučovací federace (ICF). Často v práci využívám kineziologii One Brain-jemnou metodu k odbourání stresu a emocionální zátěže pro harmonizaci mozkových hemisfér. Jsem absolventkou Pedagogické fakulty TU v Liberci.

Ve své práci využívám principů efektivního fungování mozku. Fascinuje mě každý úžasný a viditelný posun u klientů z bodu A do bodu B jejich vlastním přemýšlením. Kombinací kineziologie a koučovacího přístupu, v případě klientovy potřeby, se dá dojít mnohem dál, než se na začátku může zdát.

Pokud hledáte odpověď na některou z otázek týkajících se vašeho profesního nebo osobního života, stojíte na křižovatce, potřebujete se rozhodnout nebo si jen srovnat myšlenky v hlavě, ráda se stanu vaší průvodkyní.

Kontakty

Mobil: +420 773 670 889

E-mail: poradenstvi@lenkavornhagen.cz