Mgr. Šárka Moulet

„Všichni můžeme žít spokojeným životem, žijeme-li v souladu sami se sebou.“

Koučinkem pomáhám svým klientům získat pohled z jiného úhlu a uvědomit si, co je stěžejní pro jejich další směřování v životě. Identifikujeme společně překážky, které Vám brání v dalším rozvoji a nacházíme způsoby jak je překonat.

Které hodnoty jsou pro mne důležité?  

Svoboda, rodina, tolerance, láska, empatie, moudrost a autenticita.

Jsem přesvědčená, že i malým činem dobra můžeme udělat svět příjemnějším místem k životu a dokázat velké věci. Věřím, že každý má v sobě obrovský potenciál a záleží jen na nás samotných jestli ho dokážeme využít a najdeme svou cestu. Díky koučinku dokážete pojmenovat a uvědomit si co opravdu v životě chcete a co nechcete.  

Zkušenosti a praxe

Koučinku se věnuji od roku 2018 a v roce 2022 jsem si rozhodla rozšířit svou kvalifikaci i v oboru Neuro-lingvistického programování. Strávila jsem 13 let v zahraničí a certifikace Profesionálního kouče i Praktika v Neurolingvistickém programování jsem dosáhla v Lucembursku.

Práci s lidmi se věnuji již mnoho let a vždy mě to bavilo a naplňovalo. Pracovala jsem dlouhá léta v oblasti klientského servisu a vždy jsem se snažila být pro své klienty empatickým posluchačem a oporou. Jsem zvyklá žít v multikulturním a multilingvistickém prostředí, moje rodina je toho důkazem. Mluvím česky, francouzsky a anglicky.

Kontakty

Mobil: 777 655 706

E-mail: info@sarkamoulet.cz