Ing. Dagmar Zorková, Ph.D.

Respekt k jedinečnosti člověka.

Koučování je pro mě radostný tvůrčí proces objevování způsobů, jak efektivně dojít k žádanému zlepšení.

Každý z nás má v sobě potenciál, jehož prostřednictvím je schopen dosáhnout nejen svých cílů, ale i snů, ať už pomaleji nebo rychleji.

Limitují nás však staré myšlenkové vzorce, které je důležité objevit a změnit. Nové nastavení mysli má výrazný vliv na život, být podporujícím partnerem právě v těchto chvílích, mi přináší velkou radost.

Zkušenosti a praxe

Profesně jsem se zabývala marketingem a managementem, lektorstvím v oblasti soft skills a přístupností služeb pro klienty se specifickými potřebami. Vyučovala jsem na vyšší odborné škole a třináct let na Slezské univerzitě v Opavě, nyní působím na Panevropské univerzitě v Praze. 

Kdo jsem 

Jsem profesionální koučka s certifikovaným výcvikem, členka mezinárodní federace koučů (ICF). Věnuji se osobnímu a profesnímu rozvoji s využitím nástrojů pozitivní inteligence. Další oblastí, kterou se zabývám, je koučovací podpora pedagogů a rodin, pečujících o děti se specifickými potřebami. 

Hlavně jsem však matkou dvou dcer a každá z nich mě svým jiným způsobem učí, že potřeby, schopnosti a přání každého dítěte – člověka jsou individuální, proto je důležité hledat způsoby, jak je naplnit a jak jim vyjít vstříc. Volný čas trávím v přírodě, ale mám ráda i společnost, knížky a filmy. Praktikuji čchi kung, staré čínské umění práce s energií a myslí. Vždy mě lákalo objevování nových směrů a možností, baví mě pestrost života.

Kontakty

Mobil: 777 108 084

E-mail: zorkova.coaching@gmail.com