Mgr. Petra Všetečková

Věřím, že je možné najít a realizovat své životní poslání.

Každý jsme jedinečný, každý jsme originál – mým posláním a radostí je spolu s vámi tyto talenty objevovat.

Svým klientům pomáhám k nalezení jejich vlastní cesty. Společně odhalujeme omezující přesvědčení a měníme výzvy na příležitosti. Jsem vaší podporou při realizaci důležitých životních změn, abyste mohli žít spokojenější a naplněnější život.

K tomu využívám všech schopností a dovedností, které jsem získala na své cestě životem a které jsou díky koučovacím metodám a principům velmi efektivní. 

Zkušenosti a praxe

Jsem profesionální kouč s certifikací Mezinárodní federace koučů (ICF). Absolvovala jsem též intenzivní výcvik Positive intelligence od Shirzada Chamine. Pracuji s psychodiagnostikou WORKtest a ráda vás tímto osobnostním testem provedu.

Mám zkušenosti z oblasti vzdělávání, marketingu a personalistiky. Jsou mi blízká témata osobního rozvoje, psychologie, kontaktního rodičovství a respektující komunikace. Mou doménou je práce se strachy, emocemi a rozvíjení pozitivních “svalů” našeho mozku.

Oblíbenými tématy mých workshopů je psychohygiena a duševní pohoda, ale také prevence vyhoření a únavového syndromu.

Kdo jsem

Jsem také žena, máma tří úžasných dcer a člověk, který miluje život ve všech jeho podobách. Jsem od přírody zvídavá, mám hlavu stále plnou otázek a zajímá mě, proč jsou věci tak, jak jsou. Baví mě psychosomatika a zkoumání souvislostí v propojení těla, ducha a mysli. Ve volném čase ráda chodím po horách, jezdím na kole, lyžuji, cvičím jógu, užívám si čas s rodinou a prostě jsem.

Sama i se svými klienty hledám cesty k větší životní rovnováze a osobnímu naplnění. Ráda sleduji, jak se sny stávají skutečností…

Kontakty

Mobil: +420 605 880 385

E-mail:   petra@koucidoskol.cz