Tereza Holá

Spokojený učitel -spokojené děti – spokojení rodiče

Věřím, že učitelská profese není pro každého, učitel musí mít obrovské srdce, které každý den otevírá svým studentům a žákům. Každý den rozdává kus sebe.

Proto podpora a péče věnovaná učitelům, má velký potenciál změnit prostředí v našich školách a zpříjemnit život všem učitelům, žákům i rodičům. 


Každý z nás má nějakou životní vizi, cíl nebo sen, který nás nutí vstát ráno z postele.

Často ale v průběhu života, semleti každodenními povinnostmi, zapomeneme, kam jsme to vlastně šli, kam jsme chtěli dojít. Ze života se pomalu vytrácí radost a nadšení. Nastupuje únava, otupělost, frustrace, časem možná i vyhoření. 

Nemusí to tak být. 

Někdy stačí zastavit, nadechnout se, otočit se zpátky na začátek a připomenout si, kam jsme měli namířeno.

Zkušenosti a praxe

Koučování se naplno věnuji 5 let. Pořádám živé i online workshopy, dělám přednášky na seberozvojová témata, vedu seberozvojovou FB skupinu pro ženy.

Mým hlavním tématem je sebevědomí žen. Pomáhám ženám uvědomit si, kdo jsou a co v životě chtějí. Zaměřuji se především na:

  • zdravé osobní hranice,
  • efektivní a respektující komunikace,
  • životní hodnoty, time management,
  • mindfullness,
  • sebevědomí, sebehodnota, sebeláska,
  • životní naplnění a směřování

Kdo jsem

Jsme máma prvňáčka a druhačky, proto mi velmi záleží na tom, kdo je bude následujících cca 20 let rozvíjet a formovat. Miluji kafe a své chvilky koukání z okna a nicnedělání. Příroda je můj druhý domov, kde medituji, relaxuji, hledám inspiraci a odpočívám. Jsem střelec, a to nejenom v horoskopu. Často mluvím dřív, než myslím, proto ode mě čekejte naprostou upřímnost.

Moje životní hodnoty, které žiji každý den jsou: pravda, jednoduchost, důvěra, láska, svoboda.

Kontakty

Mobil: +420 776 442 636