Ing. Eva Szotkowská Lacková Ph.D.

Od spokojeného života nás dělí pouze jedna myšlenka.

Pomáhám všem, kteří v sobě chtějí objevit génia, být tvořiví a inspirovat druhé. Jsem také manželkou a mámou dvou dětí. Působím online a v Moravskoslezském kraji.

Z vlastní zkušenosti vím, jak těžká je profese učitele. Většinou vynaložíme spoustu energie, abychom motivovali a podporovali své žáky, ale na vlastní motivaci a ukotvení se ve vnitřní sebejistotě již nezbývá elán a možná ani chuť.

Prošla jsem si v roli kantorky řadou různých situací, kdy se mi studenti vysmívali, stěžovali si na mne nebo mi dělali naschvály. Myslela jsem si, že učitelství, které mám tak ráda, asi není pro mě a rozhodla jsem se začít zkoumat sama sebe, svou vlastní mysl a principy spokojeného života. Díky tomu, jsem zjistila, že mohu být klidně dál učitelkou a dokonce tou, která si se studenty rozumí.

Touha předávat dál nabyté vědomosti o fungování lidské podstaty mě vedla k certifikaci transformativní koučky. Zaměřila jsem se více na spokojenost studentů, začala pro ně psát motivační články, knihy a provádět je nelehkým obdobím studia. Nyní se těším z každého rozzářeného obličeje mých klientů a ráda čtu zpětné vazby na náš společný koučink nebo mentoring.

S láskou pracuji s pedagogy nebo studenty, protože věřím, že vzdělaní a hlavně spokojení absolventi dokáží celou společnost povznést tím správným směrem a z planetu učinit harmonický domov pro všechny ostatní. Vnitřního génia máme všichni v sobě. Stačí jen se s ním seznámit a začít společně hrát hru „Člověče, nezlob sám sebe“.

Zkušenosti a praxe

Jsem lektorkou na jedné z předních vysokých škol a zakladatelkou Genius Institutu – vzdělávací a koučovací společnosti pro studenty, pedagogy, podnikatelé a veřejnost. Koučinku se věnuji od roku 2016 a jsem také autorkou knihy “ Bakalářská a diplomová práce je hra” a audioknihy „Včera student, dnes génius“.

Společně se mnou můžete procházet témata pozitivní psychologie, psychohygieny, poznání vlastní mysli, duševního zdraví, poznání stavu flow, osobního potenciálu, kreativity, kariéry a seberealizace.

Kontakty

Mobil: +420 608 819 823

E-mail: eva.szotkowska.lackova@gmail.com