PRO ŽÁKY A STUDENTY

Čas s koučem ve vaší škole.

Koučovací přístup ve výuce. Workshopy zaměřené na konkrétní témata podporující práci s talenty a silnými stránkami, psychickou pohodu a duševní zdraví žáků a studentů.

Kurzy a workshopy

zkroť své sabotéry

Jak zvládat stres, strach, hněv a jiné negativní emoce ve své hlavě?

Série 3 navazujících workshopů pro žáky a jejich učitele. Hravou formou poznáváme strašáky ve své hlavě. Učíme se, jak jim lépe rozumět a jak je zkrotit a ovládnout tak, aby nám v životě pomáhali.

OBJEV SVŮJ TALENT

Na co se hodím? V čem vynikám? K čemu mám vlohy?

Workshopy a konzultace zaměřené na sebepoznání a odhalení silných stránek, darů a talentů. Využíváme osobnostní testy, práci s koučovacími kartami a další sebepoznávací techniky.

Určeno pro žáky 7.-9. tříd ZŠ, pro SŠ či VŠ studenty.

CHYBA JE KÁMOŠ

Chyba nám umožňuje růst.

Každý děláme chyby… Ukážeme si, jak s chybou pracovat tak, abychom se z ní co nejvíce naučili. Jak i v těch nejsložitějších životních situacích vidět příležitosti. A taky jak nám chyba pomáhá být více laskaví k sobě i druhým.

prostě v POHODě

Jak se cítí moje duše? Co právě teď potřebuji? Co pro sebe můžu udělat?

Techniky a hry rozvíjející empatii a všímavost vůči sobě i druhým. Podpora vzájemné komunikace, spolupráce a zdravých vztahů ve třídě. Program je vhodný i jako prevence duševních chorob.

Pro více informací o workshopech nás kontaktujte. Rádi vám zašleme konkrétní nabídku.

Testy osobnosti

Poznejte, v čem jste skutečně dobří. Objevte své silné stránky. Zjistěte, na čem můžete v životě stavět a o co se opřít.

Dozvíte se, v čem vynikáte a no co máte talent. Jak hospodaříte se svou energií, kde je potřeba energii ubrat a kde naopak přidat. Jak a podle čeho volit volnočasové aktivity a mnoho dalšího. Odhalte své skutečné možnosti.

Pokud vás testy osobnosti zaujaly a zajímá vás víc, kontaktujte nás.